Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost bez RK?

SLUŽBY, KTERÉ VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

Prodej nemovitostí bez RK

Prodáváte nemovitost a už máte své zájemce? My zařídíme vše okolo toho.

Realizace prodeje bytu / domu
2% z kupní ceny, min. 30.000,- Kč + DPH
Balíček obsahuje: smlouva o rezervaci s kupujícím, kupní smlouva, smlouva o advokátní úschově včetně realizace advokátní úschovy, pojištění deponované částky, zpracování návrhu na vklad, jednání s katastrem, asistence 

Služby navíc

Vyklizení nemovitosti, vymalování nemovitosti, rekonstrukce nemovitosti před prodejem, vyřešení právních a faktických vad na nemovitosti. Ceny individuální.
Bude kupující řešit koupi formou hypotéky? Vše pro něj zařídíme – zdarma. Porovnáváme nabídky téměř všech bank na trhu a pro kupujícího vybereme nejvýhodnější financování. Vám ušetříme čas, kupujícímu peníze za nevýhodný úvěr sjednaný samostatně.
  • Nejsme advokátní kancelář - nepřipravujeme pouze smlouvy, ale nemovitosti reálně prodáváme a víme co to vše obnáší. Máme dlouholeté zkušenosti z praxe.
  • Zařídíme za Vás veškerou administrativu a Vy budete mít jistotu po právní stránce a celý obchod proběhne bezpečně dle Vašich představ a požadavků.
  • Naše realitní kancelář má uzavřené zákonné pojištění odpovědnosti, ze kterého v případě pochybení lze čerpat, taktéž spolupracující advokátní kancelář disponuje pojištěním odpovědnosti. Peníze deponované v advokátní úschově jsou rovněž samostatně pojištěny u UniCredit Bank.
  • Rychlé vyhotovení smluvní dokumentace a její případná editace, flexibilní domluva s realitním makléřem. Klient je pro nás vždy na prvním místě.
  • Smlouvy vyhotoví advokátní kancelář a naše realitní kancelář zařídí vše okolo toho. Vám odpadá veškerá administrativa.
Úhrada našich služeb závisí na dohodě s Vámi zajištěným zájemcem – kupujícím. Může být obsažena již v kupní ceně, lze ji hradit s kupujícím 50/50 a nebo ji může uhradit kupující a přesto ušetří 3% za standardní provizi, kterou běžně účtujeme. 

Pronájem nemovitostí bez RK

PRONAJÍMÁTE NEMOVITOST A UŽ MÁTE SVÉ ZÁJEMCE? ZAŘÍDÍME VŠE OKOLO TOHO.

Realizace pronájmu bytu / domu
5.000,- Kč, pro stále klienty 4.000,- Kč + DPH
Balíček obsahuje: nájemní smlouva, předávací protokol, asistence při předání nemovitosti a při převodu energií.
Realizace pronájmu komerční nemovitosti
8.000,- Kč + DPH nebo individuálně
Balíček obsahuje: nájemní smlouva, předávací protokol, asistence při předání nemovitosti a při převodu energií.

Nejste si jisti, zda využít naše služby? Pojďme se nezávazně SEJÍT U KÁVY, zcela zdarma Vám poradíme a probereme veškeré možnosti.

Pokud ještě nemáte svého zájemce, rádi Vám sdělíme náš názor na Vámi zvolenou cenu nájmu/ výši kupní ceny a poradíme jak obchod realizovat co nejefektivněji a jak prověřit zájemce o Vaši nemovitost. A nebo Vám rovnou dodáme naše prověřené zájemce – poptávající, kterým budeme účtovat sníženou provizi a pro Vás tak celý obchod bude zcela ZDARMA.

S čím Vám můžeme pomoci?

Výše prezentované služby se řídí zákonem o realitním zprostředkování č. 39/2020 Sb., kdy se jedná o zprostředkování prodeje, pronájmu či jiné transakce týkající se převodu vlastnického či užívacího práva k nemovité věci, tedy realitní kancelář vylučuje, že by se mělo nebo mohlo jednat o poskytování či zprostředkování právních služeb. V případě prodeje nemovité věci bude veškerá smluvní dokumentace (budoucí kupní smlouva, kupní smlouva, návrh na vklad na katastr nemovitostí, smlouva o advokátní úschově) připravena advokátní kanceláří, která disponuje mj. pojištěním odpovědnosti ve zákonem stanovené výši a rovněž advokátní úschova bude realizována prostřednictvím advokátní kanceláře, kdy deponovaná částka v advokátní úschově je pojištěna u společnosti UniCredit Bank. V případě transakce pronájmu nemovité věci, smluvní dokumentaci s veškerou odborností a znalostí připravuje realitní kancelář, kdy samotné vyhotovení příslušné nájemní smlouvy zajistila advokátní kancelář, kdy v určitém intervalu (při změně zákonné úpravy) dochází k její opětovné revizi a realitní kancelář tuto nájemní smlouvu upravuje na míru daného obchodního případu. Realitní kancelář je plátcem DPH, tudíž k uvedeným cenám je nutné připočíst sazbu 21% z ceny služby. Aktuální ceny jsou zaváděcí pro tuto službu a mohou být v průběhu času změněny. V případě realizace transakce týkající se pronájmu nemovitých věcí je veškerá dohoda realizována emailovou formou, kdy bude předem zájemci o službu zaslána faktura za službu a po jejím uhrazení bude služba poskytnuta. V případě transakce týkající se realizace prodeje nemovité věci je veškerá dohoda realizována na základě Výhradní dohody o zprostředkování prodeje nemovitých věcí, kde jsou uvedeny veškeré podmínky a povinnosti obou stran, kdy má zájemce právo se prvotně s touto dohodou seznámit (např. emailovou nebo písemnou smlouvou) a následně je možné tuto uzavřít. Pro poskytnutí této služby je nutná úhrada faktury za službu nejpozději ke dni podpisu v předchozí větě zmíněné dohody. Další služby, které jsou prezentovány, jsou poskytovány třetími stranami, tedy například spolupracujícím hypotečním makléřem, spolupracující stěhovací službou, spolupracující daňovou kanceláří, kdy pokud to zákon vyžaduje, veškeré subjekty mají uzavřené pojištění odpovědnosti.