Prodej, byt, 1+1, OV, Brno
ul. Náměstí SNP
Označení nabídky:
PRODÁNO
2 740 000 Kč
+ daň 4% a provize RK
Specifikace nemovitosti
Plocha podlahová:
32 m2
Výměra pozemku:
-- m2
Dispozice:
1+1
Balkon/Lodžie:
Ne
Sklep:
Ano
Parkování:
Ne
Energetická třída
"G", mimořádně nehospodárná
Vlastnictví
Osobní
Konstrukce
Cihla
Stav nemovitosti
Dobrý
Umístění
Klidná část obce
Počet podlaží
Číslo podlaží
4. podlaží
Zdroj teplé vody
Lokální ohřev
Vytápění
dálkové
Dopravní spojení
MHD, BUS, auto

V zastoupení vlastníka Vám exkluzivně nabízíme k prodeji tento pěkný a prosvětlený byt 1+1 o výměře podlahové plochy 32 m2, nacházející se ve 4. nadzemním podlaží cihlové budovy v brněnských Černých Polích na ul. Náměstí SNP.

 

Bytový dům se nachází poblíž klidného parku, kde je rovněž velmi dobrá občanská vybavenost, tedy obchody, restaurace, kavárny, lékaři, dvě základní školy, ad. Zastávka MHD se nachází pouhých 350m od domu, zastávka Fügnerova.

 

Byt se k prodeji nabízí zařízený, tak jak je patrné z fotografií. Předmětem prodeje je tedy také následující vybavení, které je již započítané v kupní ceně. Kuchyňská linka včetně myčky, lednice kombinovaná s mrazákem, plynový sporák s troubou, patrová postel, skříně, stůl se židlemi a další dle dohody.

 

Výhodou bytu je jeho orientace na východní stranu, tedy do klidného vnitrobloku plného zeleně, vyměněná plastová okna s dvojitým sklem a možnost v parkování v okolních ulicích. Je zde také dobré napojení na rychlostní silnici a dálnici ve směru Svitavy/ Olomouc.

 

Byt je k dispozici po dohodě, jedná se o velmi vhodnou investiční příležitost k pronájmu, kdy již nyní disponujeme mnoha poptávajícími zájemci o pronájem bytu v této lokalitě, které Vám můžeme zdarma nabídnout a to včetně přípravy profesionální nájemní smlouvy. Vzhledem k absenci výtahu není byt vhodný pro důchodce či zájemce se zdravotními omezeními.

 

V případě zájmu o domluvení prohlídky či získání více informací nás neváhejte kontaktovat každý pracovní den v čase od 9h do 17h, už nyní se těšíme až Vám byt osobně ukážeme a tímto Vás srdečně zveme na prohlídku, která je možná každý den po předchozí dohodě s makléřem.

 

Cena nezahrnuje daň z nabytí ve výši 4% z kupní ceny, ačkoli je možné, že daň v budoucí době nebude účtována či zaplacená daň bude refundována – dle příslušných právních předpisů. Cena nezahrnuje odměnu RK, kdy je velkou výhodou, že nejsme plátci DPH, tudíž automaticky ušetříte 21% z ceny provize.

 

Pro splnění zákonných požadavků uvádíme energetickou náročnost „G“, tedy mimořádně nehospodárná, neboť nám ze strany vlastníka nemovitosti nebyl doložen průkaz PENB.

Mám zájem o prohlídku této nemovitosti

Pokud máte dotaz k nemovitosti nebo zájem o prohlídku, můžete nás kontaktovat rovnou telefonicky: 601 188 704

Recenze našich klientů

Jarmila a Jiří Kadlecovi
Jarmila a Jiří Kadlecovi
Datum: 7.3.2020, Typ transakce: koupě a následný pronájem nemovitostí v okr. Brno-město

“Dobrý den, spolupráce s panem Malým byla při koupi a pronájmu nemovitosti výborná, byl vždy vstřícný a ochotný. Děkujeme manželé Kadlecovi”
Iva Drápalová
Iva Drápalová
Datum: 13.2.2020, Typ transakce: pronájem bytu v okr. Brno-venkov 

“Doporučuji. Vše vyřešeno rychle k maximální spokojenosti. Pan Malý má přehled v oboru a je velmi ochotný. Tímto ještě jednou děkuji za spolupráci a přeji mnoho spokojených klientů. Drápalová”
Štěpán Novotný
Štěpán Novotný
Datum: 11.2.2020, Typ transakce: koupě bytu v okr. Brno-město

„Velmi rychlé a bezproblémové jednání při nákupu nemovitosti v Medlánkách. Mohu jen doporučit!“
Tomáš Weisz
Tomáš Weisz
Datum: 11.2.2020, Typ transakce: koupě a pronájmy bytů v okr. Brno-město

"S panem Malým spolupracuji již třetím rokem k naprosté spokojenosti."
Veronika Somerová
Veronika Somerová
Datum: 11.2.2020, Typ transakce: koupě bytu v okr. Boskovice

„Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Malému za pomoc při koupi bytu v Letovicích. Celý obchod proběhl rychle a bez problémů. Všem můžu doporučit. S pozdravem Somerová :)“
 
Vlastimil a Monika Novotní
Vlastimil a Monika Novotní
Datum: 11.2.2020, Typ transakce: prodej a pronájem nemovitostí v okr. Brno-město a Brno-venkov

„Dobrý den, chtěla bych kladně ohodnotit práci realitního makléře pana Malého, který nám vždy vyšel vstříc, je spolehlivý a důsledný. Díky jeho profesionálního přístupu byla jedna nemovitost prodána a další pronajata k naší maximální spokojenosti. Manželé Novotní.“
Jindřich Drábík
Jindřich Drábík
Datum: 11.2.2020, Typ transakce: pronájem bytů v okr. Brno - venkov 

„Všechno OK.“
SpolReal_ikonka-do-recenzi.png
VODOPLAST s.r.o.
VODOPLAST s.r.o.
Datum: 30.6.2020, Typ transakce: podnájem nemovitostí v okr. Brno-město

Dobrý den, s prací vaší realitní kanceláře jsem byla spokojená. S realitním makléřem panem Malým jsem byla velmi spokojená, profesionální přístup, vstřícné jednání, dobře odhadl mé požadavky na pronájem a vyhledal odpovídající příjemné nájemce. Všem doporučuji. Jana Písaříková