Pronájem, byt, OV, 1+kk, Brno
ul. Křenová
Označení nabídky:
ZLEVNĚNO
12 990 Kč
+ energie a služby, vč. parkování
Specifikace nemovitosti
Plocha podlahová:
44 m2
Výměra pozemku:
m2
Dispozice:
1+kk
Balkon/Lodžie:
Ano
Sklep:
Ano
Parkování:
Ano
Energetická třída
G, mimořádně nehospodárná
Vlastnictví
Osobní
Konstrukce
Cihla
Stav nemovitosti
Novostavba
Umístění
Centrum
Počet podlaží
5
Číslo podlaží
5. podlaží
Zdroj teplé vody
Dálkový rozvod
Vytápění
Lokální
Dopravní spojení
MHD, BUS, Vlak, Auto

Exkluzivně nabízíme prémiově zařízený byt dispozice 1+kk o výměře přes 44 m2 s prostorným balkonem orientovaným do vnitrobloku. Nemovitost se nachází nedaleko centra města na ul. Křenová v bytovém komplexu Nová Křenová.


 

Lokalita disponuje výbornou občanskou vybaveností (obchody, lékaři, restaurace), zastávka MHD se nachází pouze několik kroků od domu. Výborná dostupnost na vlak. K bytu náleží parkovací (garážové) stání, jehož pronájem je v ceně již započítaný (obvyklá cena v lokalitě 2.000,- Kč/ měsíčně).


 

Byt se pronajímá jako zařízený a disponuje následujícím vybavením. Kuchyňská linka se spotřebiči (elektrická trouba se sklokeramickou deskou a digestoř, lednice kombinovaná s mrazákem), postel, gauč, kombinovaný stůl (barový/ jídelní se židlemi), TV stolek.


 

Pro domluvení prohlídky či v případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle každý pracovní den v době od 9h do 17h, budeme se na Vás těšit! Byt je k dispozici od 1.3.2021, prohlídky jsou možné již nyní. V případě podpisu smlouvy do 20.1.2020 získáte slevu 200,- Kč z nájmu za první rok pronájmu.


 

--

Uvedená cena nezahrnuje zálohy na energie a služby. Vzhledem k tomu, že se jedná o nový byt, zálohy mohou být upraveny dle spotřeby nájemce. K ceně je také potřeba připočíst odměnu za zprostředkování RK a vratnou kauci ve výši pouze jednoho nájmu. Pro splnění legislativní povinnosti uvádíme energetickou třídu náročnosti budovy „G“, tedy mimořádně nehospodárná, neboť nám ze strany majitele nebyl doposud doložen průkaz PENB.


 

ENG:

We offer for rent a premium furnished apartment 1 + kk with an area of ​​44 m2 with a spacious balcony facing the courtyard. The property is located near the city center on Křenová street in the apartment complex Nová Křenová.


 

Location has excellent civic amenities (shops, doctors, restaurants), bus stop is located just a few steps from the house. Excellent access to the train. The apartment has a parking (garage) included in a rent price.


 

The apartment is rented as furnished and has the following equipment. Kitchen with appliances (electric oven with glass- ceramic hob and hood, fridge with freezer), bed, sofa, combined table (bar / dining with chairs), TV table.


 

If you would like to arrange a tour or if you are interested in more information, please contact us on the phone number below every working day from 9h to 17h, we will look forward to you! Flat is available since 1.3.2021, flat tours are possible since now. If You will sign a contract before 20.1.2021 You will get an extra discount 200 CZK per month (for the first year).


 

--

The price does not include advance payments for utilities and services. As this is a new apartment, advances can be adjusted according to tenant's consumption. To the price is also necessary to add the fee for our agency in amount one month payment and refundable deposit of one rent only.

Mám zájem o prohlídku této nemovitosti

Pokud máte dotaz k nemovitosti nebo zájem o prohlídku, můžete nás kontaktovat rovnou telefonicky: 601 188 704

Recenze našich klientů

Jarmila a Jiří Kadlecovi
Jarmila a Jiří Kadlecovi
Datum: 7.3.2020, Typ transakce: koupě a následný pronájem nemovitostí v okr. Brno-město

“Dobrý den, spolupráce s panem Malým byla při koupi a pronájmu nemovitosti výborná, byl vždy vstřícný a ochotný. Děkujeme manželé Kadlecovi”
Iva Drápalová
Iva Drápalová
Datum: 13.2.2020, Typ transakce: pronájem bytu v okr. Brno-venkov 

“Doporučuji. Vše vyřešeno rychle k maximální spokojenosti. Pan Malý má přehled v oboru a je velmi ochotný. Tímto ještě jednou děkuji za spolupráci a přeji mnoho spokojených klientů. Drápalová”
Štěpán Novotný
Štěpán Novotný
Datum: 11.2.2020, Typ transakce: koupě bytu v okr. Brno-město

„Velmi rychlé a bezproblémové jednání při nákupu nemovitosti v Medlánkách. Mohu jen doporučit!“
Tomáš Weisz
Tomáš Weisz
Datum: 11.2.2020, Typ transakce: koupě a pronájmy bytů v okr. Brno-město

"S panem Malým spolupracuji již třetím rokem k naprosté spokojenosti."
Veronika Somerová
Veronika Somerová
Datum: 11.2.2020, Typ transakce: koupě bytu v okr. Boskovice

„Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Malému za pomoc při koupi bytu v Letovicích. Celý obchod proběhl rychle a bez problémů. Všem můžu doporučit. S pozdravem Somerová :)“
 
Vlastimil a Monika Novotní
Vlastimil a Monika Novotní
Datum: 11.2.2020, Typ transakce: prodej a pronájem nemovitostí v okr. Brno-město a Brno-venkov

„Dobrý den, chtěla bych kladně ohodnotit práci realitního makléře pana Malého, který nám vždy vyšel vstříc, je spolehlivý a důsledný. Díky jeho profesionálního přístupu byla jedna nemovitost prodána a další pronajata k naší maximální spokojenosti. Manželé Novotní.“
Jindřich Drábík
Jindřich Drábík
Datum: 11.2.2020, Typ transakce: pronájem bytů v okr. Brno - venkov 

„Všechno OK.“
SpolReal_ikonka-do-recenzi.png
VODOPLAST s.r.o.
VODOPLAST s.r.o.
Datum: 30.6.2020, Typ transakce: podnájem nemovitostí v okr. Brno-město

Dobrý den, s prací vaší realitní kanceláře jsem byla spokojená. S realitním makléřem panem Malým jsem byla velmi spokojená, profesionální přístup, vstřícné jednání, dobře odhadl mé požadavky na pronájem a vyhledal odpovídající příjemné nájemce. Všem doporučuji. Jana Písaříková